Historie klientów

Wypłata odszkodowania w niecałe 30 dni!

Po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii uważam, że prawie wszystko o usługach oferowanych przez IBS, ich profesjonalizmie i zaangażowaniu zostało już napisane... Dodam tylko, że prócz tych wszystkich zalet zamknęliśmy temat wypłaty odszkodowania w niecałe 30 dni! Oferta jedna z najniższych na rynku! Cieszę się, że mieliśmy okazję współpracować. Dziękując, życzymy IBS wielu sukcesów!   


Pomyślna współpraca

Osobiście nie korzystałam z IBSu, ale mój syn, który miał bardzo złe zdanie o prawnikach po współpracy z IBS Kancelaria Finansowa nagle zmienił zdanie i z tego co mi wiadomo współpracuje z nimi także w innych dziedzinach, bo podobno mają bardzo duże zaplecze radców prawnych z wszelkich dziedzin prawa.


Profesjonalna pomoc

Cenię IBS Kancelaria Finansowa za zaangażowanie i pełną dyspozycyjność, na przygotowanie i złożenie wniosku o odszkodowanie mieliśmy mało czasu. Profesjonalna pomoc, szukanie nietypowych rozwiązań, sumienność i dokładność sprawiają, że chętnie skorzystam z doświadczenia IBS również w przyszłości.


Szybkie formalności

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy a IBS Kancelaria Finansowa. Wszelkie formalności związane z odszkodowaniem zostały wykonane szybko, rzetelnie, profesjonalnie i skutecznie. Jeśli szukasz dobrego prawnika w dziedzinie odszkodowań, to IBS jest właściwą firmą.


Podwójna współpraca

Miałem przyjemność dwukrotnie współpracować z IBS Kancelaria Finansowa. Obie sprawy zostały w bardzo profesjonalny sposób doprowadzone do finału zakończonego pozytywną dla mnie decyzją. Stało się tak dzięki wiedzy i zaangażowaniu kancelarii IBS za co oczywiście bardzo serdecznie dziękuję. Gorąco polecam


Pomożemy Ci

Wyślij formularz lub zadzwoń

Imię i nazwisko

Kontakt

Wiadomość

Infolinia: +48 797 382 708
Skype: skype.ibs
Gadu-gadu: 4053104

Czy wiesz, że?

85%

Zaniżone świadczenia

Czy wiesz, że około 85 % wypłacanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe świadczeń jest zaniżonych?

93%

Pomagamy

Czy wiesz, że pomogliśmy już 93% naszych klientów?

Klienci o nas

Ładowanie...