Kariera

Naszym celem jest pomoc klientom Towarzystw Ubezpieczeniowych, osobom różnych zdarzeń losowych, które z uwagi na zawiłość procedur i przepisów prawnych, brak czasu czy też koszty związane z prowadzeniem postępowania nie mają możliwości osobistego występowania z roszczeniami do Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

 

Doradca Klienta do spraw wypłaty świadczeń

Jeżeli jesteś absolwentem studiów prawniczych lub masz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej albo w dziedzinie prawa cywilnego dołącz do nas, do liczącego kilkanaście osób dynamicznego zespołu specjalistów w branży ubezpieczeniowej.
W ramach rozwoju struktur naszej Firmy poszukujemy otwartych i komunikatywnych kandydatów do pracy na stanowisku Doradca Klienta do spraw wypłaty świadczeń. Zapewniamy jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz dostosowany do indywidualnych potrzeb system szkoleń - stabilna sytuacja spółki oznacza również stabilność zatrudnienia.


Wyślij swoją aplikację na adres: biuro@ibskancelaria.pl


CV musi zawierać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Jeżeli chciałbyś znaleźć się w naszej bazie potencjalnych kandydatów, wskaż to w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Pomożemy Ci

Wyślij formularz lub zadzwoń

Imię i nazwisko

Kontakt

Wiadomość

Infolinia: +48 797 382 708
Skype: skype.ibs
Gadu-gadu: 4053104

Czy wiesz, że?

85%

Zaniżone świadczenia

Czy wiesz, że około 85 % wypłacanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe świadczeń jest zaniżonych?

93%

Pomagamy

Czy wiesz, że pomogliśmy już 93% naszych klientów?

Klienci o nas

Ładowanie...