Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w Formularzu Zgłoszeniowym na stronie internetowej Insurance & Banking Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kamykowa 54/1 dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapytania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Kontaktując się za pomocą Formularza Kontaktowego Klient akceptuje to, iż Insurance & Banking Service sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kamykowa 54/1 zbiera i przetwarza jedynie dane udostępnione przez osoby korzystające z formularza takie jak: numer telefonu, adres poczty email itp. Dane zbierane za pomocą Formularza Kontaktowego są wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania osób korzystających z formularza.

Spółka nie udostępnia przekazanych danych innym podmiotom. Nasza baza danych zabezpieczona jest przed dostępem osób trzecich. W przypadku, gdy osoba korzystająca z formularza żąda usunięcia lub modyfikacji przesłanych danych powinna w tym celu skontaktować się z Insurance & Banking Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kamykowa 54/1 w formie pisemnej, telefonicznie pod numerem infolinii lub drogą mailową.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Pomożemy Ci

Wyślij formularz lub zadzwoń

Imię i nazwisko

Kontakt

Wiadomość

Infolinia: +48 797 382 708
Skype: skype.ibs
Gadu-gadu: 4053104

Czy wiesz, że?

85%

Zaniżone świadczenia

Czy wiesz, że około 85 % wypłacanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe świadczeń jest zaniżonych?

93%

Pomagamy

Czy wiesz, że pomogliśmy już 93% naszych klientów?

Klienci o nas

Ładowanie...